Naše zásady

"Veríme, že aj luxus v móde môže byť udržateľný."

  

Kvalita

Pracujeme výhradne s prírodnými materiálmi, ktoré sú držiteľmi certifikátov ako GOTS, OEKO TEX, FAIR TRADE, OCS... a pod. Certifikáty deklarujú ekologickú čistotu výroby, čím chránia životné prostredie, zdravie ľudí zamestnaných vo výrobe a v neposlednom rade aj ich užívateľov. 

N%C3%A1%C5%A1%20pr%C3%ADstup%20-%20vysa%C4%8Dka%20hodv%C3%A1b%20new

 

Lokálna produkcia

Všetky modely sú navrhované a šité ručne na Slovensku. Spolupracujeme len s malými rodinnými firmami, ktoré zdieľajú s nami rovnaké princípy a hodnoty, ako sú udržateľný prístup vo výrobe, príjemné pracovné prostredie a  férové finančné ohodnotenie.  

Šijací stroj

 

Životné prostredie 

Vaše objednávky balíme do recyklovateľných kartónových krabíc a zasielame v taškách vyrobených zo škrobu, ktoré sú 100% prírodné, recyklovateľné a biodegradovateľné.

Jedným z našich partnerov na doručenie vašej zásielky v rámci Bratislavy je aj eko-logicky kurier, www.eko-logickykurier.sk, ktorý vám doručí zásielku na bicykli v rámci Bratislavy. 

 Životné prostredie

 

Transparentnosť

U nás dbáme na 100% vysledovateľný, transparentný dodávateľský reťazec. Spolupracujeme len s dodávateľmi, ktorí zodpovedne a eticky pristupujú ku svojim zamestnancom, prírode a klientom.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie