Náš príbeh

Lenka%20%C5%A0oltysova%20LESOLTI%20O%20n%C3%A1s%20new

Už viac ako 20 rokov sa venujem zdraviu a kráse. Svoju lásku k alternatívnej medicíne, bohaté skúsenosti pri založení kliniky estetickej medicíny , prevádzke vlastného e-shopu s prémiovými bio výživovými doplnkami a prírodnou kozmetikou som využila aj pri hľadaní udržateľných a zdraviu prospešných materiálov, ktoré sú balzamom pre telu aj dušu klientky, ktorá ich má na sebe. Najviac mi učaroval hodváb, ktorý patrí medzi najluxusnejšie prírodné tkaniny a má blahodárne účinky aj na pleť. Podarilo sa mi nájsť tzv. mierumilovný hodváb, ktorého produkcia je udržateľná a láskavá k prírode a zvieratám. Keď sa ku mne dostala vzorka mierumilovného hodvábu, neváhala som a oslovila svoju dlhoročnú priateľku Vlastinu, aby sa ona stala múzou pre našu prvú kolekciu. Vlastina je pre mňa éterická, čistá a kreatívna duša, je stelesnením všetkého, čo predstavuje mierumilovný hodváb. A tak vznikla limitovaná kolekcia LESOLTI x VLASTINA.

Značka LESOLTI odzrkadľuje  potrebu reagovať na súčasný textilný priemysel i na súčasnú svetovú ekologickú situáciu. Naša planéta nám pokorne poskytuje všetky zdroje pre naše projekty a pre náš život. Žijeme v dobe, kde sa už výrazne hovorí o kritickej ekologickej situácii. Móda a ničenie ekológie a biodiverzity nemusia ísť ruka v ruke. Textilný priemysel môže byť zodpovedný vo vzťahu k planéte a ďalším generáciám, je len na každom z nás či zmení svoj prístup a postoj k móde a odievaniu, napr. aj výberom produktov, ktoré podporujú ochranu prírodných zdrojov a dodržujú ekologickú, sociálnu a ekonomickú udržateľnosť.

Tvoríme ekologické, udržateľné a nadčasové modely s minimalistickým dizajnom, ktoré nepodliehajú módnym trendom a sú perlou kapsulového šatníka každej ženy po dlhé roky.                                                                                                                      

lesolti-podpis

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie