Kolekcia LESOLTI x VLASTINA

Metamorfóza

Vo svete plnom strachu a neistoty, manipulácie a zastrašovaní médiami sa otáčame k nádeji, že bude zase dobre. Ja osobne teda nemôžem inak fungovať, než sa obracať k mieru, láske a úplne sa oddeliť od vyhľadávania informácií, ktoré ma desia a k ľuďom, ktorí ma sťahujú do temnoty. Možno práve preto som sa teraz ponorila dovnútra, odmlčala sa a začala tvoriť veci, ktoré sú plné krehkej krásy a nádeje a ktoré urobia radosť duši. Priestor pre dušu bol dobrý názov. Až teraz mi totiž dochádza, že tým priestorom je nielen to, čím sa obklopíme, ale aj priestor, ktorý máme v sebe. Keď tomu priestoru načúvame, veľmi rýchlo sme schopní sa naladiť na energie ľudí okolo nás. A to bol dôvod, prečo som sa prepojila s mojou dlhoročnou kamarátkou Lenkou a vytvorili sme čistú fashion minikolekciu z mierumilovného hodvábu. Lenka je bývalá manažérka luxusných hotelov, zakladateľka kliniky estetickej medicíny, prevádzkuje svoj vlastný eshop zameraný na vnútornú a vonkajšiu krásu. Je silná žena, ktorá je vždy spravodlivá ​​a transparentná. A ja by som sa nikdy nespojila s nikým, ku komu by som nemala takúto dôveru. S mierumilovným hodvábom prišla ona. A ja som hneď vedela, že toto je niečo, čo potrebujeme. A nielen my. Výroba mierumilovného hodvábu je založená na ekologickom farmárčení a ohľaduplnosti voči prírode - pestovateľ čaká, kým sa húsenica premení v motýľa a sama sa zo zámotku dostane von. Takýto hodváb má rovnaké pH ako pokožka a odčerpáva z nej podstatne menej vlhkosti ako bavlna. Je hypoalergénny, obsahuje bielkoviny sericín a fibroín, ktorý bráni rastu roztočov a baktérií, neobsahuje žiadne toxíny a chemické farby a je 100% prírodný.

Čistá, prírodne krémová, mierumilovná duša. Vlastne... vždy si spomeniem, ako krehká je metamorfóza v motýľa. Asi ako premena v niekoho, kto sa vo svete plnom strachu nebojí, pretože sa rozhodol veriť sám sebe. www.vlastina.com

vlastina-logo_1

 

  

Hodvábny župan v štýle kimona
€339

Mierumilovný župan v jednoduchom zavinovacom strihu v štýle kimona.

Kód: 48
Oversized košeľa
€190

Krémová alebo biela oversized košeľa je nadčasový, večný kúsok. Svedčí každej žene, bez ohľadu na vek či postavu.

Kód: 45/BIE
Šaty s hodvábnym opaskom
€229

Krémové šaty zo zmesi mierumilovného hodvábu a tencelu s hodvábnou stuhou vďaka, ktorej si šaty v páse môžete utiahnuť.

Kód: 54
Župan zo zmesi mierumilovného hodvábu a tencelu
€239

Krémový župan s jemnučkým odleskom v jednoduchom zavinovacom štýle kimona, ktorý si môžete v lete vziať aj ako šaty. 

Kód: 51
4 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie